1 2009-09-05 O Pohár Purina ProPlan Petr Rybář Jumping Jičín  
2 2009-09-05 O Pohár Purina ProPlan Petr Rybář Agility Jičín  
3 2009-09-05 O Pohár Purina ProPlan Petr Rybář A1 Jičín  
4 2009-10-03 Fitmin Cup a A1 pohár Zdeněk Spolek Jumping Nymburk  
5 2009-10-03 Fitmin Cup a A1 pohár Zdeněk Spolek A1 Nymburk  
6 2009-10-03 Fitmin Cup a A1 pohár Zdeněk Spolek Agility Nymburk  
7 2009-10-10 Podzimní Pohár Zdeněk Spolek Agility Dvůr Králové nad Labem  
8 2009-10-10 Podzimní Pohár Zdeněk Spolek Jumping Dvůr Králové nad Labem  
9 2009-10-10 Podzimní Pohár Zdeněk Spolek Jumping speciální Dvůr Králové nad Labem  
10 2009-11-15 11.Dvojzkoušky Zdeněk Spolek A1 Masečín  
11 2009-11-15 11.Dvojzkoušky Zdeněk Spolek A1 Masečín  
12 2010-02-27 Opsion 008 Lenka Pánková Jumping Hradec Králové  
13 2010-02-27 Opsion 008 Lenka Pánková Agility Hradec Králové  
14 2010-02-27 Opsion 008 Lenka Pánková A1 Hradec Králové  
15 2010-04-17 Zlatá překážka Petr Rybář A1 Hradec Králové  
16 2010-04-17 Zlatá překážka Jitka Maroušková A1 Hradec Králové  
17 2010-04-17 Zlatá překážka Jitka Maroušková Jumping Hradec Králové  
18 2010-04-17 Zlatá překážka Jitka Maroušková Agility Hradec Králové  
19 2010-04-24 Jarní závody Petr Noga A1 Jičín  
20 2010-04-24 Jarní závody Petr Noga A2 Jičín  
21 2010-04-24 Jarní závody Petr Noga Agility Jičín  
22 2010-04-24 Jarní závody Petr Noga Jumping Jičín  
23 2010-05-22 Superpes 2010 Petr Rybář A1 Lysá nad Labem  
24 2010-05-22 Superpes 2010 Petr Rybář A2 Lysá nad Labem  
25 2010-05-22 Superpes 2010 Petr Rybář Agility Lysá nad Labem  
26 2010-05-22 Superpes 2010 Petr Rybář Jumping Lysá nad Labem  
27 2010-06-05 ČMKU Junior Open Alice Glöcknerová A2 Jablonec nad Nisou  
28 2010-06-05 ČMKU Junior Open Alice Glöcknerová J2 Jablonec nad Nisou  
29 2010-06-05 ČMKU Junior Open Alice Glöcknerová A1 Jablonec nad Nisou  
30 2010-06-05 ČMKU Junior Open Alice Glöcknerová J1 Jablonec nad Nisou  
31 2010-06-06 ČMKU Junior Open Alice Glöcknerová Agility Jablonec nad Nisou  
32 2010-06-06 ČMKU Junior Open Alice Glöcknerová Jumping Jablonec nad Nisou  
33 2010-06-25 Otevřené mistrovství východních Čech Petr Rybář Agility Dvůr Králové nad Labem  
34 2010-06-25 Otevřené mistrovství východních Čech Petr Rybář Jumping Dvůr Králové nad Labem  
35 2010-06-25 Otevřené mistrovství východních Čech Petr Rybář Jumping Dvůr Králové nad Labem  
161 2010-06-26 Otevřené mistrovství východních Čech Tomáš Glabazňa Jumping Dvůr Králové nad Labem  
162 2010-06-26 Otevřené mistrovství východních Čech Tomáš Glabazňa A2 Dvůr Králové nad Labem  
163 2010-06-26 Otevřené mistrovství východních Čech Tomáš Glabazňa Agility Dvůr Králové nad Labem  
36 2010-07-05 1.letní dvojzkoušky Petr Rybář A1 Lomnice nad Popelkou  
37 2010-07-05 1.letní dvojzkoušky Petr Rybář A1 Lomnice nad Popelkou  
38 2010-07-05 1.letní dvojzkoušky Petr Rybář A2 Lomnice nad Popelkou  
39 2010-07-05 1.letní dvojzkoušky Petr Rybář A2 Lomnice nad Popelkou  
40 2010-07-17 2x zkoušky Alice Glöcknerová A1 Louny  
41 2010-07-17 2x zkoušky Alice Glöcknerová A1 Louny  
42 2010-07-17 2x zkoušky Alice Glöcknerová A2 Louny  
43 2010-07-17 2x zkoušky Alice Glöcknerová A2 Louny  
44 2010-08-14 Pojizerské hopsání + Speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová Jumping Lužany  
45 2010-08-14 Pojizerské hopsání + Speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová Agility Lužany  
46 2010-08-14 Pojizerské hopsání + Speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová A2 Lužany  
47 2010-08-15 Pojizerské hopsání + Speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová Jumping Lužany  
48 2010-08-15 Pojizerské hopsání + Speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová Agility Lužany  
49 2010-08-15 Pojizerské hopsání + Speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová A1 Lužany  
50 2010-08-15 Pojizerské hopsání + Speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová A2 Lužany  
51 2010-08-21 O Pohár Purina ProPlan Veronika Vostrá Agility Jičín  
52 2010-08-21 O Pohár Purina ProPlan Veronika Vostrá Jumping Jičín  
53 2010-08-21 O Pohár Purina ProPlan Veronika Vostrá A1 Jičín  
54 2010-08-21 O Pohár Purina ProPlan Veronika Vostrá A2 Jičín  
158 2010-08-28 Sárovecký Fin Cup Antonín Diviš Jumping Vysoké Mýto  
159 2010-08-28 Sárovecký Fin Cup Antonín Diviš A2 Vysoké Mýto  
160 2010-08-28 Sárovecký Fin Cup Antonín Diviš Agility Vysoké Mýto  
55 2010-09-18 Mistrovství republiky mládeže Petr Rybář Agility družstev Třebíč  
56 2010-09-18 Mistrovství republiky mládeže Petr Rybář Jumping jednotlivci junioři Třebíč  
57 2010-09-18 Mistrovství republiky mládeže Petr Rybář Hra Třebíč  
58 2010-09-19 Mistrovství republiky mládeže Lenka Pánková Jumping družstev Třebíč  
59 2010-09-19 Mistrovství republiky mládeže Lenka Pánková Agility jednotlivci junioři Třebíč  
60 2010-10-28 Podzim 2010 Jaroslava Podmolová Jumping Hradec Králové  
61 2010-10-28 Podzim 2010 Jaroslava Podmolová A2 Hradec Králové  
62 2010-10-28 Podzim 2010 Jaroslava Podmolová Agility Hradec Králové  
164 2011-01-29 Opsion 14 Lenka Pánková Jumping Hradec Králové  
165 2011-01-29 Opsion 14 Lenka Pánková A2 Hradec Králové  
166 2011-01-29 Opsion 14 Lenka Pánková Agility Hradec Králové  
63 2011-02-25 Dvojzkoušky Antonín Grygar A2 Řitka  
64 2011-02-25 Dvojzkoušky Antonín Grygar A2 Řitka  
88 2011-03-05 Zimní Hodonínská tlapka Pavol Vakonič Jumping Hodnonín  
89 2011-03-05 Zimní Hodonínská tlapka Pavol Vakonič Agility Hodnonín  
90 2011-03-05 Zimní Hodonínská tlapka Pavol Vakonič A1 Hodnonín  
91 2011-03-05 Zimní Hodonínská tlapka Pavol Vakonič A2 Hodnonín  
92 2011-03-05 Zimní Hodonínská tlapka Pavol Vakonič A3 Hodnonín  
65 2011-04-10 Jarní Hloubětínské dvojzkoušky Alen Marekovič (CRO) A1 Kyje  
66 2011-04-10 Jarní Hloubětínské dvojzkoušky Alen Marekovič (CRO) A2 Kyje  
67 2011-04-10 Jarní Hloubětínské dvojzkoušky Alice Glöcknerová A2 Kyje  
68 2011-04-10 Jarní Hloubětínské dvojzkoušky Alice Glöcknerová A1 Kyje  
69 2011-04-23 Kvalifikační závody juniorů Zdeněk Spolek agility junioři Kyje  
70 2011-04-23 Kvalifikační závody juniorů Zdeněk Spolek jumping junioři Kyje  
71 2011-04-23 Kvalifikační závody juniorů Alice Glöcknerová agility junioři Kyje  
72 2011-04-23 Kvalifikační závody juniorů Alice Glöcknerová sekvenc junioři Kyje  
73 2011-04-24 Kvalifikační závody juniorů Alice Glöcknerová agility junioři Kyje  
74 2011-04-24 Kvalifikační závody juniorů Alice Glöcknerová jumping junioři Kyje  
75 2011-04-24 Kvalifikační závody juniorů Zdeněk Spolek agility junioři Kyje  
76 2011-04-24 Kvalifikační závody juniorů Zdeněk Spolek sekvenc junioři Kyje  
77 2011-05-01 Prvomájové závody Lenka Pánková jumping Jičín  
78 2011-05-01 Prvomájové závody Lenka Pánková A1 Jičín  
79 2011-05-01 Prvomájové závody Lenka Pánková A2 Jičín  
80 2011-05-01 Prvomájové závody Lenka Pánková agility Jičín  
81 2011-05-21 Otevřené mistrovství východních Čech Petr Noga jumping small a medium Dvůr Králové nad Labem  
82 2011-05-21 Otevřené mistrovství východních Čech Petr Noga agility small a medium Dvůr Králové nad Labem  
83 2011-05-21 Otevřené mistrovství východních Čech Petr Noga A1 Dvůr Králové nad Labem  
84 2011-05-21 Otevřené mistrovství východních Čech Petr Noga A2 Dvůr Králové nad Labem  
85 2011-05-22 Otevřené mistrovství východních Čech Petr Noga jumping small a medium Dvůr Králové nad Labem  
86 2011-05-22 Otevřené mistrovství východních Čech Petr Noga agility small a medium Dvůr Králové nad Labem  
87 2011-05-22 Otevřené mistrovství východních Čech Petr Noga agility small a medium - fin Dvůr Králové nad Labem  
93 2011-06-11 ČMKU Junior Open Veronika Vostrá A1 Jablonec nad Nisou  
94 2011-06-11 ČMKU Junior Open Veronika Vostrá A2 Jablonec nad Nisou  
95 2011-06-11 ČMKU Junior Open Veronika Vostrá J1 Jablonec nad Nisou  
96 2011-06-11 ČMKU Junior Open Veronika Vostrá J2 Jablonec nad Nisou  
97 2011-06-12 ČMKU Junior Open Veronika Vostrá agility Jablonec nad Nisou  
98 2011-06-12 ČMKU Junior Open Veronika Vostrá jumping Jablonec nad Nisou  
99 2011-06-12 ČMKU Junior Open Veronika Vostrá hra Jablonec nad Nisou  
100 2011-06-17 IABC 2011 Alice Glöcknerová jumping dvojic Skochovice  
101 2011-06-17 IABC 2011 Silvia Varga (HU) agility druzstev Skochovice  
102 2011-06-18 IABC 2011 Silvia Varga (HU) jumping jednotlivců Skochovice  
103 2011-06-18 IABC 2011 Sašo Novak (SK) agility dvojic Skochovice  
104 2011-06-18 IABC 2011 Alice Glöcknerová jumping družstev Skochovice  
105 2011-06-18 IABC 2011 Antonín Grygar, Sašo štafeta dvojic Skochovice  
106 2011-06-18 IABC 2011 Antonín Grygar A1 Skochovice  
107 2011-06-19 IABC 2011 Antonín Grygar A2 Skochovice  
108 2011-06-19 IABC 2011 Sašo Novak (SK) agility jednotlivců Skochovice  
109 2011-07-16 Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová jumping Lomnice nad Popelkou  
110 2011-07-16 Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová A1 Lomnice nad Popelkou  
111 2011-07-16 Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová A2 Lomnice nad Popelkou  
112 2011-07-16 Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová agility Lomnice nad Popelkou  
113 2011-07-17 Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová agility Lomnice nad Popelkou  
114 2011-07-17 Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová A2 Lomnice nad Popelkou  
115 2011-07-17 Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen Alice Glöcknerová jumping Lomnice nad Popelkou  
116 2011-08-01 3. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A1 Cvikov  
117 2011-08-01 3. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A2 Cvikov  
118 2011-08-04 4. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A1 Cvikov  
119 2011-08-04 4. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A2 Cvikov  
120 2011-08-04 4. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A3 Cvikov  
121 2011-08-20 O Pohár Purina ProPlan Jiřina Máčková jumping Jičín  
122 2011-08-20 O Pohár Purina ProPlan Jiřina Máčková A2 Jičín  
123 2011-08-20 O Pohár Purina ProPlan Jiřina Máčková A3 Jičín  
124 2011-08-20 O Pohár Purina ProPlan Jiřina Máčková agility Jičín  
126 2011-08-20 O Pohár Purina ProPlan Jiřina Máčková A1 Jičín  
125 2011-08-21 Zvičinská jednička Eva Plíštilová J1 Zdobín  
127 2011-08-21 Zvičinská jednička Eva Plíštilová A1 Zdobín  
128 2011-08-21 Zvičinská jednička Eva Plíštilová J1 Zdobín  
129 2011-09-17 Mistrovství ČR mládeže Sašo Novak (SK) jumping jednotlivci junioři Praha - Kyje  
130 2011-09-17 Mistrovství ČR mládeže Antonín Grygar agility družstva Praha - Kyje  
131 2011-09-18 Mistrovství ČR mládeže Sašo Novak (SK) agility jednotlivci junioři Praha - Kyje  
132 2011-09-18 Mistrovství ČR mládeže Antonín Grygar jumping družstva Praha - Kyje  
138 2011-09-25 Svatováclavské dvojzkoušky Jitka Maroušková A1 Nymburk  
139 2011-09-25 Svatováclavské dvojzkoušky Jitka Maroušková A1 Nymburk  
133 2011-10-15 Podzim 2011 Veronika Vostrá jumping Blešno u HK  
134 2011-10-15 Podzim 2011 Veronika Vostrá A1 Blešno u HK  
135 2011-10-15 Podzim 2011 Veronika Vostrá A2 Blešno u HK  
136 2011-10-15 Podzim 2011 Veronika Vostrá A3 Blešno u HK  
137 2011-10-15 Podzim 2011 Veronika Vostrá agility Blešno u HK  
140 2012-04-14 Jarní Hloubětínské Dvojzkoušky Petr Dostál A1 Praha - Kyje  
141 2012-04-14 Jarní Hloubětínské Dvojzkoušky Petr Dostál A1 Praha - Kyje  
142 2012-04-14 Jarní Hloubětínské Dvojzkoušky Petr Dostál A2 Praha - Kyje  
143 2012-04-14 Jarní Hloubětínské Dvojzkoušky Petr Dostál A2 Praha - Kyje  
144 2012-04-14 Jarní Hloubětínské Dvojzkoušky Petr Dostál A3 Praha - Kyje  
145 2012-04-14 Jarní Hloubětínské Dvojzkoušky Petr Dostál A3 Praha - Kyje  
146 2012-05-01 Prvomájové závody Jaroslava Podmolová jumping Jičín  
147 2012-05-01 Prvomájové závody Jaroslava Podmolová A2 Jičín  
148 2012-05-01 Prvomájové závody Jaroslava Podmolová A3 Jičín  
149 2012-05-01 Prvomájové závody Jaroslava Podmolová agility small a medium Jičín  
150 2012-05-05 Kvalifikační závody juniorů Petr Dostál agility junioři Praha - Kyje  
151 2012-05-05 Kvalifikační závody juniorů Petr Dostál agility junioři Praha - Kyje  
152 2012-05-05 Kvalifikační závody juniorů Veronika Vostrá jumping junioři Praha - Kyje  
156 2012-05-05 Kvalifikační závody juniorů Veronika Vostrá sekvenc junioři Praha - Kyje  
153 2012-05-06 Kvalifikační závody juniorů Veronika Vostrá agility junioři Praha - Kyje  
154 2012-05-06 Kvalifikační závody juniorů Petr Dostál jumping junioři Praha - Kyje  
155 2012-05-06 Kvalifikační závody juniorů Petr Dostál agility junioři Praha - Kyje  
157 2012-05-06 Kvalifikační závody juniorů Veronika Vostrá sekvenc junioři Praha - Kyje  
167 2012-06-16 ČMKU Junior Open Zdeněk Spolek A2 Jablonec nad Nisou  
168 2012-06-16 ČMKU Junior Open Zdeněk Spolek A3 Jablonec nad Nisou  
169 2012-06-16 ČMKU Junior Open Zdeněk Spolek jumping Jablonec nad Nisou  
170 2012-06-17 ČMKU Junior Open Zdeněk Spolek agility Jablonec nad Nisou  
171 2012-06-17 ČMKU Junior Open Zdeněk Spolek jumping Jablonec nad Nisou  
172 2012-07-14 Dvojzkoušky Pecka Alice Glöcknerová A2 Pecka  
173 2012-07-14 Dvojzkoušky Pecka Alice Glöcknerová A2 Pecka  
174 2012-07-14 European Open Junior Rudolf Pöhl (AUT) jumping jednotlivci junioři Pinkafeld, Rakousko  
175 2012-07-14 European Open Junior Gabriele Steppan (AU agility jednotlivci junioři Pinkafeld, Rakousko  
176 2012-07-15 European Open Junior Karl-Heinz Krause (S jumping družstva small+mediu Pinkafeld, Rakousko  
177 2012-07-15 European Open Junior Bernd Hüppe (AUT) agility družstva small+mediu Pinkafeld, Rakousko  
180 2012-08-06 7. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A1 Cvikov  
181 2012-08-06 7. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A2 Cvikov  
182 2012-08-06 7. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A3 Cvikov  
183 2012-08-09 8. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A1 Cvikov  
184 2012-08-09 8. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A2 Cvikov  
185 2012-08-09 8. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A3 Cvikov  
186 2012-08-18 O Pohár Purina ProPlan Petr Dostál jumping Jičín  
187 2012-08-18 O Pohár Purina ProPlan Petr Dostál A2 Jičín  
188 2012-08-18 O Pohár Purina ProPlan Petr Dostál A3 Jičín  
189 2012-08-18 O Pohár Purina ProPlan Petr Dostál agility Jičín  
190 2012-08-26 Opsion 027 Jitka Maroušková A2 Havlovice  
191 2012-08-26 Opsion 027 Jitka Maroušková A2 Havlovice  
192 2012-08-26 Opsion 027 Jitka Maroušková A2 Havlovice  
193 2012-08-26 Opsion 027 Jitka Maroušková A3 Havlovice  
194 2012-08-26 Opsion 027 Jitka Maroušková A3 Havlovice  
195 2012-08-26 Opsion 027 Jitka Maroušková A3 Havlovice  
196 2012-09-08 Mistrovství republiky mládeže Sasha Grunder (CH) agility družstva Píšťany  
197 2012-09-08 Mistrovství republiky mládeže Rolli Schiltz (LU) jumping jednotlivci junioři Píšťany  
198 2012-09-09 Mistrovství republiky mládeže Sasha Grunder (CH) jumping družstva Píšťany  
199 2012-09-09 Mistrovství republiky mládeže Rolli Schiltz (LU) agility jednotlivci junioři Píšťany  
200 2012-09-28 Hloubětínský drak Tomáš Glabazňa (SK) agility Praha - Kyje  
201 2012-09-28 Hloubětínský drak Tomáš Glabazňa (SK) A2 Praha - Kyje  
202 2012-09-28 Hloubětínský drak Tomáš Glabazňa (SK) A3 Praha - Kyje  
203 2012-09-28 Hloubětínský drak Tomáš Glabazňa (SK) jumping Praha - Kyje  
204 2012-10-21 1. podzimní dvojzkoušky Zdeněk Spolek A2 Lomnice nad Popelkou  
205 2012-10-21 1. podzimní dvojzkoušky Zdeněk Spolek A2 Lomnice nad Popelkou  
206 2012-10-21 1. podzimní dvojzkoušky Zdeněk Spolek A3 Lomnice nad Popelkou  
207 2012-10-21 1. podzimní dvojzkoušky Zdeněk Spolek A3 Lomnice nad Popelkou  
208 2012-11-09 Mistrovství ČR 2012 Hans Fried (AT) agility CACIAg small Liberec  
209 2012-11-10 Mistrovství ČR 2012 Lenka Pánková agility družstva small Liberec  
210 2012-11-10 Mistrovství ČR 2012 Hans Fried (AT) jumping jednotlivci small Liberec  
211 2012-11-11 Mistrovství ČR 2012 Gabriele Steppan (AT jumping družstva small Liberec  
212 2012-11-11 Mistrovství ČR 2012 Lenka Pánková agility jednotlivci small Liberec  
213 2013-04-14 Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II. Mirja Lapanja (SI) A2 Praha-Kyje  
214 2013-04-14 Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II. Petr Dostál A2 Praha-Kyje  
215 2013-04-14 Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II. Mirja Lapanja (SI) A3 Praha-Kyje  
216 2013-04-14 Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II. Petr Dostál A3 Praha-Kyje  
217 2013-04-20 Kvalifikační závody juniorů Michele Garcia (FR) agility junioři Praha-Kyje  
218 2013-04-20 Kvalifikační závody juniorů Michele Garcia (FR) jumping junioři Praha-Kyje  
219 2013-04-20 Kvalifikační závody juniorů Petr Dostál agility junioři Praha-Kyje  
220 2013-04-20 Kvalifikační závody juniorů Petr Dostál sekvenc junioři Praha-Kyje  
221 2013-04-21 Kvalifikační závody juniorů Michele Garcia (FR) jumping junioři Praha-Kyje  
222 2013-04-21 Kvalifikační závody juniorů Petr Dostál agility junioři Praha-Kyje  
223 2013-04-21 Kvalifikační závody juniorů Michele Garcia (FR) agility junioři Praha-Kyje  
224 2013-05-01 Prvomájové závody Zdeněk Spolek jumping Jičín  
225 2013-05-01 Prvomájové závody Zdeněk Spolek A2 Jičín  
226 2013-05-01 Prvomájové závody Zdeněk Spolek A3 Jičín  
227 2013-05-01 Prvomájové závody Zdeněk Spolek agility Jičín  
228 2013-06-15 ČMKU Junior Open Zdeněk Spolek A2 Jablonec nad Nisou  
229 2013-06-15 ČMKU Junior Open Zdeněk Spolek A2 Jablonec nad Nisou  
230 2013-06-15 ČMKU Junior Open Zdeněk Spolek A3 Jablonec nad Nisou  
231 2013-06-15 ČMKU Junior Open Zdeněk Spolek A3 Jablonec nad Nisou  
232 2013-06-16 ČMKU Junior Open Zdeněk Spolek agility junioři Jablonec nad Nisou  
233 2013-06-16 ČMKU Junior Open Zdeněk Spolek jumping junioři Jablonec nad Nisou  
234 2013-06-29 Probluz Platinum Cup Jaroslava Podmolová jumping Dolní Přím - Probluz  
235 2013-06-29 Probluz Platinum Cup Jaroslava Podmolová A2 Dolní Přím - Probluz  
236 2013-06-29 Probluz Platinum Cup Jaroslava Podmolová A3 Dolní Přím - Probluz  
237 2013-06-29 Probluz Platinum Cup Jaroslava Podmolová agility Dolní Přím - Probluz  
238 2013-07-13 OPSION 030 Lenka Pánková A2 Dvůr Králové nad Labem  
239 2013-07-13 OPSION 030 Lenka Pánková A2 Dvůr Králové nad Labem  
240 2013-07-13 European Open Junior Angelo Lione (IT) jumping jednotlivci junioři Wichtrach, Švýcarsko  
241 2013-07-13 European Open Junior Christian Fryand (CH agility jednotlivci junioři Wichtrach, Švýcarsko  
242 2013-07-14 European Open Junior Michele Garcia (FR) jumping družstva s+m Wichtrach, Švýcarsko  
243 2013-07-14 European Open Junior Sasha Grunder (CH) agility družstva s+m Wichtrach, Švýcarsko  
244 2013-07-20 Non-stop Agility Cup Sari Mikkilä (FI) agility Dobříš  
245 2013-07-20 Non-stop Agility Cup Sari Mikkilä (FI) A2 Dobříš  
246 2013-07-20 Non-stop Agility Cup Sari Mikkilä (FI) A3 Dobříš  
247 2013-07-20 Non-stop Agility Cup Sari Mikkilä (FI) jumping Dobříš  
248 2013-07-21 Non-stop Agility Cup Sari Mikkilä (FI) jumping Dobříš  
249 2013-07-21 Non-stop Agility Cup Sari Mikkilä (FI) A2 Dobříš  
250 2013-07-21 Non-stop Agility Cup Sari Mikkilä (FI) A3 Dobříš  
251 2013-07-21 Non-stop Agility Cup Sari Mikkilä (FI) agility finále Dobříš  
252 2013-08-05 13. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A2 Cvikov  
253 2013-08-05 13. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A3 Cvikov  
254 2013-08-08 14. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A2 Cvikov  
255 2013-08-08 14. Cvikovské zkoušky Alice Glöcknerová A3 Cvikov  
256 2013-08-24 O Pohár Purina ProPlan Alice Glöcknerová jumping Jičín  
257 2013-08-24 O Pohár Purina ProPlan Alice Glöcknerová A1 Jičín  
258 2013-08-24 O Pohár Purina ProPlan Alice Glöcknerová A3 Jičín  
259 2013-08-24 O Pohár Purina ProPlan Alice Glöcknerová agility Jičín  

Vyhledávání:
Počet záznamů: 257
ID Datum Název závodu Rozhodčí Typ běhu Pozn. Místo   kačr